Меню Закрити

Знову свята радісні хвилини,

Безліч вересневих привітань.

Здрастуй, школо! Ненька-Україна

Нас вітає всіх зі святом знань

Сьогодні 1 вересня — перший день осені, День Знань.  Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас.  Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним.  А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Отже, сьогодні ми і прийняли  у нашу велику дружню ліцейну родину новачків, наших першокласників.

Ми згадали й  тих, хто боронить нашу рідну Україну, тих хто забезпечує нам мир – наших воїнів, наших випускників, які загинули заради нашого майбутнього Артем Абрамович та Олександр Залізко.

Цікаво пройшов перший тематичний урок, присвячений 30-ти річчю нашої держави – України.

Важливо, щоб Перший Дзвоник  запам’ятався дітям як важливий день, з якого розпочинаються несподівані відкриття, захоплюючі зустрічі, цікаві враження.

Навчальний   2021 – 2022 рік  розпочато! Успіхів, натхнення і нових звершень вам, учні та вчителі!