Оголошення !

Для реєстрації місця проживання дитини

Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

1. У разі реєстрації місця проживання батьків за однією адресою, місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом із батьками за зверненням одного з батьків у присутності особи, яка приймає заяву.

2. У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами, місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування)

У разі реєстрації місця проживання одного з батьків в іншому населеному пункті (окрім м.Житомира та с.Вереси) то ДОДАТКОВО такому з батьків необхідно надати довідку, що дитина не зареєстрована за його адресою реєстрації місця проживання.       

Для реєстрації місця проживання дитини необхідно:

  • Паспорти законних представників дитини;
  • Свідоцтво про народження дитини;
  • Квитанція про сплату адміністративного збору;
  • Витяг з реєстру про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (у разі подання документів для реєстрації місця проживання дитини одинокими матерями) та/або Рішення суду де визначене місце проживання дитини;
  • Будинкову книгу (у разі здійснення реєстрації за адресою приватної садиби).

УВАГА!

Законодавцем надана можливість реєстрації місця проживання дитини через

  • органи державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС)
  • органи соціального захисту населення (УПСЗН) під час звернення за призначенням допомоги при народженні дитини
  • посадових осіб виконавців послуг з управління (утримання) багатоквартирного будинку (гуртожитку), а  саме: управителя багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу, ОСББ, ПП, ТОВ та ін..

Використовуйте свій час раціонально!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!