Меню Закрити

Фестиваль “Голос Землі -2023”

Щорічно 22 квітня відзначається Всесвітній день Землі. Його девіз у 2023 році -“Інвестуйте у нашу планету”. Ця подія вважається справжнім символом початку сучасного екологічного руху. Головна мета цього дня – привернення уваги до проблем довкілля, а їх чимало. Глобальне потепління, забруднення та вирубка лісів, накопичення сміття – це неповний перелік проблем, які несуть велику загрозу для природи на усій планеті. У цей день кожен житель планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, хоча б на один день відмовитись від користування автотранспортом, сортувати сміття тощо.
У 2022-2023 навчальному році Ліцей №24 міста Житомира вже в 23 раз проводить екологічний фестиваль дітей і педагогів «Голос Землі», метою якого є відзначення Дня довкілля в Україні та Дня Землі. Тема ХХІІІ фестивалю «Голос Землі»: «На варті життя – сортуйте сміття!». У фестивалі взяли участь близько 150 учнів міста Житомира, 15 команд із 15 ліцеїв нашого міста. Учні створювали електронні посібники з проблем сортування сміття, а також брали участь в челенджі «Сортуй сміття заради майбутнього»! Працювали у 5 секціях дитячого парламенту «Вивчаємо», «Аналізуємо», «Реалізуємо», «Творимо», «Агітуємо», обмінювались досвідом природоохоронної роботи, демонстрували результати практичної роботи з охорони довкілля. Підсумки роботи фестивалю, в якому завжди беруть участь ті, кому небайдужі проблеми охорони довкілля, оприлюднено на сторінці фестивалю «Голос Землі» http://surl.li/gmdhe відповідно до наказу департаменту освіти Житомирської міської ради. Отже, вітаємо переможців фестивалю дітей і педагогів “Голос Землі-2023”!
Пам’ятайте, що Земля – це неоціненний скарб, подарований нам природою, це наш спільний дім, тож берегти її – наш священний обов’язок!
Нет описания фото.
Статистика и объявления
Продвигать публикацию
Все реакции:

7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *