Меню Закрити

Конкурс “Кліматичні краплі”

У 2021-2022 навчальному році стартує Всеукраїнський конкурс «Кліматичні краплі». Метою конкурсу є скорочення викидів СО2 за рахунок здійснення кліматично-дружніх вчинків, поширення знань про зміну клімату, енергозбереження та роздільний збір  вторинних відходів тощо.

Завдання, які перед собою ставлять учасники конкурсу,  це:

• проведення кліматичних уроків (про зміни клімату) та здійснення кліматично-дружньої вчинків;
  • сприяння еко-дружнім поведінковим змінам серед учнів, їх батьків та залучених до конкурсу представників бізнесу, місцевих громад тощо;
  • виховання навичок лідерства та активної особистої відповідальності за довкілля Планети.

Учні Житомирського екологічного ліцею №24 вдруге вирішили стати учасниками цього конкурсу та здійснювати кліматично-дружні вчинки, щоб зберегти довкілля та зменшити викиди СО2. Для цього юні екологи встановлюють на свої мобільні телефони  додаток «Кліматичні каплі», який нараховує  краплі користувачам  після внесення  конкретних даних про здійснені еко-вчинки. Наприклад, зібрану макулатуру, висаджені дерева, утилізовані батарейки, скло, збережену електроенергію тощо. Кліматичні крапі можна обміняти  на знижки або призи від партнерів додатка, а головне, здійснивши кліматично-дружні вчинки, зберегти Планету!

Не будьте байдужими! Встановлюйте додаток «Кліматичні краплі» на свій телефон, приєднуйтеся до команди однодумців! Команда нашого ліцею здатна стати переможцем цього конкурсу вдруге!

P.S.  Інформацію про мобільний додаток «Кліматичні краплі» можна отримати в клубі «Екос»