Меню Закрити

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 до 21 листопада в ліцеї триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Бібліотекари представили для огляду Лепбук на тему: “Безпека дорожнього руху”.

Учні 1-х класів зустрілися з представником патрульної поліції – старший інспектор відділу зав’язків з громадськістю УПП в Житомирській області ДПП @Tatyana Krivenko. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.